Enhancing Digital Competences in Education and Training

  • 24. septembra 2024 - 27. septembra 2024
  • Talin, Estónsko

Kontaktný seminár Enhancing Digital Competences in Education and Training, ktorý sa bude konať v meste Talin v Estónsku, je určený pre zástupcov zo sektoru školského vzdelávania. Vítané sú skúsené organizácie, ale aj nováčikovia, ktorí plánujú podať návrh projektu v rámci Kľúčovej akcie 2 (KA2) zameraný na digitalizáciu.

Cieľom seminára je rozvíjať nové nápady na projekty Partnerstiev pre spoluprácu v rámci horizontálnej priority digitálna transformácia, získať inšpiráciu, nájsť partnerov s podobnými záujmami, či zdieľať skúsenosti a získať novú perspektívu na implementáciu témy digitalizácie v projektoch. Na kontaktný seminár je potrebné vyplniť online prihlášku na grant a zároveň aj prihlášku na portáli Salto do 1. 8. 2024. Komunikačným jazykom bude angličtina. Draft programu . Viac info .

V prípade otázok nás môžete kontaktovať na emailovej adrese: tca@saaic.sk

Zdieľať
2024-9-24 2024-9-27 Europe/Bratislava Enhancing Digital Competences in Education and Training Kontaktný seminár Enhancing Digital Competences in Education and Training, ktorý sa bude konať v meste Talin v Estónsku, je určený pre zástupcov zo sektoru školského vzdelávania. Vítané sú skúsené organizácie, ale aj nováčikovia, ktorí plánujú podať návrh projektu v rámci Kľúčovej akcie 2 (KA2) zameraný na digitalizáciu. Cieľom seminára je rozvíjať nové nápady na projekty Partnerstiev pre spoluprácu Talin, Estónsko
Uložiť podujatie do kalendára