Konferencia o európskej infraštruktúre digitálnych služieb pre študentov

Konferencia o európskej infraštruktúre digitálnych služieb pre študentov

  • 18. mája 2022
  • Thessaloniki

Erasmus Goes Digital organizuje konferenciu o  EDSSI European Digital Student Service Infrastructure – Európskej infraštruktúre digitálnych služieb pre študentov, v rámci ktorej ponúknu účastníkom možnosť hlbšie preskúmať interoperabilnú infraštruktúru EDSSI (tematika ESI a eduGAIN), jej vplyv a uplatniteľné riešenia v každodennom živote vysokej školy.

Cieľom konferencie je podporiť diskusie o témach súvisiacich s digitalizáciou a harmonizáciou rôznych nástrojov a technológií využívaných v programe Erasmus+, zároveň umožniť spoločné stretnutie vysokých škôl, poskytovateľov služieb pre študentov a poskytovateľov softvérov a identít.

Viac informácií o podujatí a registráciu nájdete na oficiálnej stránke konferencie. V prípade veľkého záujmu bude o akceptácii registrácie rozhodovať čas jej podania.

Zdieľať
2022-5-18 2022-5-18 Europe/Bratislava Konferencia o európskej infraštruktúre digitálnych služieb pre študentov Staňte sa aj vy súčasťou Erasmus komunity počas 5. ročníka #ErasmusDays! Thessaloniki
Uložiť podujatie do kalendára