Enhancing Digital Competences in Education & Training

Enhancing Digital Competences in Education & Training

  • 2. decembra 2021 - 3. decembra 2021
  • online (Estónsko)

Pozývame zástupcov zo všetkých sektorov vzdelávania na online verziu kontaktného seminára, ktorý sa uskutoční v termíne 2. – 3. decembra 2021. Podujatie je určené pre zástupcov z rôznych inštitúcií, ktorých zaujíma téma seminára a mali by záujem o podanie žiadosti na projekt Kooperačných partnerstiev v Kľúčovej akcii 2 vo Výzve 2022.

Cieľom seminára je nájsť partnerov s podobnými záujmami a rozvíjať nápady pre nové projekty Kooperačných partnerstiev KA2 v oblasti IKT a digitálnych zručností. Seminár tiež poskytne príležitosť podeliť sa o skúsenosti a objaviť nové prístupy v tejto oblasti s osobitným zameraním na vytváranie medzisektorovej spolupráce medzi rôznymi organizáciami. Komunikačným jazykom bude angličtina. Viac informácií, program.

Prihlasovanie je možné do 28. novembra 2021 online registráciou.

 

 

Zdieľať
2021-12-2 2021-12-3 Europe/Bratislava Enhancing Digital Competences in Education & Training Cieľom seminára je nájsť partnerov s podobnými záujmami a rozvíjať nápady pre nové projekty Kooperačných partnerstiev KA2 v oblasti IKT a digitálnych zručností. online (Estónsko)
Uložiť podujatie do kalendára