Vzdelávanie dospelých a Erasmus+

  • 22. novembra 2023
  • 16:00 do 18:00
  • Žilina, Nová synagóga

Radi by sme Vás pozvali na diskusiu s názvom Vzdelávanie dospelých a Erasmus+, ktorá sa uskutoční v stredu 22.11.2023 v žilinskej Novej synagóge.

Diskusiu bude moderovať Laco Oravec, ktorý sa bude rozprávať s predstaviteľmi organizácií s úspešnými projektmi v programe Erasmus+, ako aj so zástupcami národnej agentúry, ktorí radi zodpovedajú vaše otázky.

Okrem iného sa môžete tešiť na projekt BIVIO zo Združenia na pomoc ľuďom s mentálnym postihnutím v Slovenskej republike alebo organizáciu Tradičné ľudové umelecké remeslá.

Stretnite sa s ostatnými organizáciami a zistite viac o tom, že:

  • CELOŽIVOTNÉ VZDELÁVANIE JE STÁLE VIAC AKTUÁLNEJŠOU TÉMOU
  • ZÍSKAŤ GRANT VÔBEC NEMUSÍ BYŤ ZLOŽITÉ
  • ERASMUS+ NIE JE LEN PRE VYSOKÉ ŠKOLY

Toto podujatie je bezplatné a v prípade záujmu vás prosíme o vyplnenie krátkeho registračného formulára na tomto odkaze.

Vopred ďakujeme a budeme sa tešiť na vašu účasť!

Zdieľať
2023-11-22 16:00 2023-11-22 18:00 Europe/Bratislava Vzdelávanie dospelých a Erasmus+ Radi by sme Vás pozvali na diskusiu s názvom Vzdelávanie dospelých a Erasmus+, ktorá sa uskutoční v stredu 22.11.2023 v žilinskej Novej synagóge. Diskusiu bude moderovať Laco Oravec, ktorý sa bude rozprávať s predstaviteľmi organizácií s úspešnými projektmi v programe Erasmus+, ako aj so zástupcami národnej agentúry, ktorí radi zodpovedajú vaše otázky. Okrem iného sa Žilina, Nová synagóga
Uložiť podujatie do kalendára